משאבת חלב אמדה ושמירה על סדר יום: איך מקיימים את שגרת ההנקה גם בזמן טיול בחו"ל?

הטיול הראשון עם הרך הנולד לחו"ל הוא תמיד מרגש, אך עלול להיות גם מלחיץ. אימהות רבות מתבלטות אם לצרף את התינוק לחופשה, אך בעזרת שמירה על שגרת הנקה גם במהלך הטיול תוכלו גם לטייל וגם ליהנות עם התינוק. במאמר שלפניכם ריכזנו מספר טיפים שיעזרו לכן לשמור על שגרת ההנקה גם במהלך טיול לחו"ל.

להשתמש במשאבת חלב אמדה

כדאי לארוז משאבת חלב אמדה כדי להעניק לתינוק חלב אם גם בזמן הטיול. מכשיר זה יאפשר לכן לשאוב מראש ומידי יום מנות חלב אם חדשות וטריות ולקחת אותן לטיולים ולנסיעות. זהו פתרון טוב לאנשים שרוצים לטייל בעיר או בטבע מבלי לעצור ולהניק. משאבת חלב אמרה מגיעה בשתי גרסאות – חשמלית או ידנית, וכדאי לבדוק מראש מה מתאים לכן ובמה נוח לכן להשתמש, כדי שהטיול יעבור בצורה נעימה ככל האפשר.

לארוז תיק הנקה

במהלך טיול בחו"ל אנחנו מבלים שעות ארוכות בהמתנה בשדה התעופה או לחדר במלון, נסיעות ממקום למקום, עמידה בתורים ועוד, כאשר כל אלה עלולים לשבש את שגרת ההנקה. כדי לעבור בשלום את הטיסה הארוכה ואת שאר הזמנים ה"מתים", מומלץ לארוז תיק הנקה שיכלול את כל הדברים הנחוצים להנקת התינוק, כמו סינר הנקה, בקבוקים וכל מה שיהפוך את ההנקה במהלך הטיול לנוחה וקלה. יש לדאוג שהתיק יהיה בהישג יד כל הזמן, במיוחד בזמנים המוגדרים להנקה, כדי להקל על התהליך ולעזור לך ליהנות מהטיול בצורה נוחה ככל האפשר.

 

 

לשים לב לאוכל במהלך הטיול

בטיול בחו"ל אנחנו לרוב אוכלים יותר מאשר בבית. יציאות למסעדות, ארוחות בוקר בבית מלון או טעימות של אוכל מקומי הינם חלק מהחוויה ולא כדאי לוותר עליהם, אך כדאי להיות במודעות לגבי הרכיבים השונים של המאכלים שאתן צורכות, ולוודא שאתן מקפידות על תזונה נכונה בהנקה ולא אוכלות דברים שיגרמו לכבדות, תחושה לא נעימה או בעיות במערכת העיכול. כמו כן, כדאי להימנע מאוכל חריף ולשתות אלכוהול רק בזמנים הלא-מוגדרים להנקה. גם כאן אפשר להשתמש במשאבת חלב אמדה וליהנות מהאוכל בלי לחשוש שרכיבים מסוימים יעברו דרך החלב אל התינוק. אפשר לשאוב לפני הארוחה ולהאכיל את התינוק בלי חשש.

לשמור על סדר יום קבוע

במהלך חופשה אנחנו יוצאים מהשגרה הקבועה שלנו כדי לטייל, לעשות קניות או לבלות. למרות היציאה מהשגרה, כדאי לנסות לשמור על שגרה קבועה גם במהלך הטיול על ידי שמירה על שעות הנקה קבועות, הרדמת התינוק בשעות הקבועות אליהן הוא רגיל, חזרה למלון לשינת צוהריים ועוד. כל אלה יעזרו לכן בשמירה על סדר היום מבחינת זמני הנקה, זמני מנוחה ושינה וכו'. עדיף ששגרת ההנקה בחופשה תהיה דומה ככל האפשר לשגרת ההנקה בבית. אם קשה לכן להניק בזמנים מסוימים, אפשר להשתמש במשאבת חלב אמדה כדי לשאוב מידי יום מנות חלב טריות לעת הצורך.

לסיכום

אם בחרתן לטוס לחו"ל עם התינוק, כדאי לשמור על שגרת הנקה זהה ככל האפשר לזו המתקיימת בבית. אפשר להשתמש במשאבת חלב אמדה, להשתדל לשמור על שגרת יום קבועה ולארוז מראש תיק הנקה שישמש אתכן במהלך הטיולים. כמו כן, חשוב לשים לב לאוכל שאתן אוכלות במהלך הטיול, כדי לוודא שאף רכיב לא רצוי יגיע לתינוק דרך ההנקה. כל אלה יעזרו לכן לעבור את הטיול בצורה רגועה ככל האפשר, כדי שתוכלו ליהנות וגם לדאוג לתינוק בלי חששות.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

השארת תגובה