לא רק בשינה: איך עוברים בשלום טיסה ארוכה?

אם אתם טסים ליעד רחוק ויודעים שהטיסה שלכם הולכת להיות ארוכה, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. איך עוברים בשלום טיסה ארוכה? כל הטיפים החשובים.

הביאו אתכם ספר טוב

זה יכול להיות בצורה ממוחשבת או ספר מיושן. בחרו ספר טוב שיעביר אתכם את התקופות הקשות. זה לא חייב להיות ספרות מתקדמת, רק ספר שישאיר אותך מכור שעות, כמו הספר טיוטה של אושר שאנחנו בטוחים שהוא יעביר לכם את הזמן בנעימים.

התארגנו על מוסיקה טובה

זה אולי אחד הטיפים החשובים ביותר ואם אתם אוהבים לשמוע מוזיקה, אל תשכחו להכין לעצמכם פלייליסטים שיעבירו לכם את הזמן בנעימים. חשוב לציין לא לשכוח אוזניות, אחרת לא עשיתם בזה שום דבר. מומלץ כמובן לעלות על הטיסה עם אוזניות חלופיות, אם יקרה משהו לאוזניות המקוריות שלכם אז יהיה לכם תחליף.

הביאו לפטופ או אייפד

אם אתם לא מצליחים לישון ולא מעניין אתכם מה יש במטוס (מה שיכול לקרות), תודו לעצמכם שהורדתם סדרה או סרט למכשיר האלקטרוני שלכם. אם אתה מנוי לנטפליקס, תוכל להוריד סדרות או סרטים שתוכל לצפות בהם כשאינך מחובר לאינטרנט.

הצטיידו בתשבצים ותשחצים

דרך טובה מאד להעביר את הטיסה בנעימים היא לפתור תשבץ או משהו כזה. חנויות ספרים מוכרות ספרי תשבצים שלמים, אך ניתן גם להוריד אפליקציה חינמית – "תשבצים" לפתרון במכשיר. אגב, יש מצב שאחרי כמה שעות של תשבצים המוח שלכם יתעייף ותרצו לישון, שזה בכלל מעולה.

אל תשכחו מטען לנייד

למרות שרוב המטוסים המודרניים מציעים היום שקע USB במושב שלפניכם, עדיין כדאי להצטייד במטען נייד עם כבל טעינה מתאים. מומלץ לעלות לטיסה עם מטען נייד, זה יעזור לכם בכל מקרה שתצטרכו לטעון מכשיר חשמלי כזה או אחר.

התארגנו על כיסוי עיניים

האמת היא שמדובר אולי בטיפ הכי חשוב, במיוחד אם אתם מתכננים לישון בטיסה. כיסוי העיניים יאפשר לכם לישון כמו שצריך בלי הפרעות, במיוחד אם אתם רגישים למה שקורה מסביבכם או לאור.

הביאו כרית מתנפחת

כרית שתופסת מעט מאוד מקום, רק צריך לנפח אותה לפי טעמכם ולישון. מצד אחד, הכרית הזו כמובן מותאמת אישית לצרכים שלך, היא זולה יחסית מכריות אחרות, והיא תופסת מעט מאוד מקום בתיק, אבל מצד שני, כמעט בלתי אפשרי לישון על מזרון אוויר כמוני.  בקיצור אין ספק שהכרית הזו יכולה לשדרג לכם את הטיסה ביג טיים ואנחנו ממליצים ללכת על זה.

סגרו את הטיסה לשעות השינה שלכם

אם אתה לא ישן כל הלילה, לא בטוח אם תצליח לישון טוב בטיסה. חשוב שתקבע את הטיסה שלך בזמן שהמוח שלך רגיל לישון. למשל – אם אתם רגילים ללכת לישון ב-18:00 – אז קבעו טיסה ב-17:00. לחלופין, אם אתם רגילים להירדם ב-12:00, קבעו את הטיסה שלכם ל-22:00 וכן הלאה. במהלך הזמן שבו נהגת לישון, המוח מתעייף באופן טבעי. אז מה יותר טוב מלהזמין טיסה בזמן שהמוח שלכם מוכן להירדם, ואז רק צריך לעלות למטוס ולישון כרגיל? אנחנו מבינים שזה לא פשוט ולא תמיד ניתן להתגמש בזמנים של הטיסה, אך אתם לא מאמינים כמה זה יעזור לכם לצלוח אותה בכיף.

לסיכום,

אם אתם טסים לחו"ל והטיסה שלכם הולכת להיות ארוכה, אנחנו ממליצים לכם ליישם את כל הטיפים שהצגנו במאמר זה. נכון, במאמר זה סקרנו המון טיפים ואם תצליחו ליישם לפחות חלק מהם אתם בדרך הנכונה.

השארת תגובה