לא שוכחות לארוז אותם במזוודה: מוצרי הטיפוח וההיגיינה שכדאי לקחת לטיול בחו"ל

שמירה על שגרת טיפוח היא חשובה מאוד לטובת יצירה של מראה עור צעיר ורענן, בכל גיל. למעשה, יציאה לטיול לחו"ל מהווה הזדמנות מעולה לשמור על השגרה הזו ואף לשדרג אותה, כל זאת בזכות שפע של זמן וכן יכולת להקדיש לטובת שמירה על אסתטיקה וטיפוח. אם אתן מתכננות לצאת בקרוב לטיול, להלן כל הציוד שכדאי להכניס לתוך תיק האיפור, כבר עכשיו. מוכנות? בואו נתחיל!

קרם לחות

בכל הקשור לשמירה על טיפוח, אין ספק כי אחד מהמוצרים החשובים ביותר בתיק או בארון הטיפוח הוא קרם לחות. קרם לחות לפנים הוא מוצר חשוב מאחר והוא נועד להשיב את הזוהר ואת החיוניות של העור, ועל כן מדובר במוצר שאותו חייב לקחת איתכן לטיול. דרך האתר של המותג ICONIX תוכלו לבצע רכישה של קרם איכותי המבוסס על חומרים פעילים אשר נועדו לסייע לטובת יצירה של עור חיוני ובריא, ועל כן מדובר בהזדמנות מעולה לרכוש את המוצר ולהכניס אותו  לתיק, רגע לפני הטיול מעבר לים.

קרם עיניים

העור סביב העיניים הוא עור דק מאוד ועל כן הוא נוטה להתקמט מהר. על כן, שימוש בקרם עיניים הוא בעל חשיבות מאחר והוא נועד להגן על האזור הזה באמצעות מתן של בוסט של לחות לצד יצירה של מיצוק, כל זאת באמצעות שימוש קבוע. בין אם אתן מתכננות לטוס ליעד מרוחק כמו למשל הודו או ליעד קרוב, אין ספק כי הקרם שאותו אתן צריכות לקחת ולהשתמש באופן קבוע הוא קרם עיניים.

דיאודורנט

מוצר טיפוח שהוא בגדר חובה לקראת נסיעה מעבר לים הוא דיאודורנט. רצוי לקחת מספר יחידות של דאורודנט ולהכניס אחד מהם לתיק האישי ואחד למזוודה, כאשר כאן תוכלו למצוא מדריך אשר מציג את כל הטיפים לבחירה של הדורדורנט האיכותי ביותר, כל זאת מתוך מטרה לשמור על ריח טוב גם בזמן פעילות גופנית המתרחשת במסגרת הטיול וגם לטובת שמירה על תחושה רעננה לאורך זמן.

 

 

סרום ויטמין C

שילוב של ויטמין C בשגרת הטיפוח היא בעלת השפעה חיובית מאוד על היכולת לשפר את המרקם של עור הפנים, וזאת בשל הריכוז הגבוה של נוגדי חמצון אשר מצויים בתוך הוויטמין הזה. סרום מסוג זה מהווה הזדמנות נהדרת לנצל את זמן הטיול לטובת מיצוק, הבהרה והחלקה של מראה העור, כל זאת במסגרת של שימוש קבוע בסרום שלו מיוחסים שלל יתרונות, ועל כן מדובר בהמלצה חשובה לקראת אריזה לטיול.

סבון פנים

חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח בבית ובוודאי בחופשה כולל את ניקוי הפנים באופן יסודי. על כן, מומלץ להכניס לתיק הטיפוח שלכן סבון פנים אשר עשיר בלחות כמו גם בפורמולת פעילות אשר נועדו לסייע לכן להסיר את הלכלכוך באופן יסודי אך ללא פגיעה במרקם העור העדין. במקום לקחת את המוצר שבו אתן משתמשות באופן קבוע, אפשר לרכוש אותו בגרסה מוקטנת ובכך לחסוך מקום בתיק הטיפוח.

לסיכום

הסקירה שלנו כאן מהווה הזדמנות נהדרת בעבורכן לארוז בצורה חכמה לקראת טיול מעבר לים, כאשר הבסיס הוא מוצרים שכל אישה צריכה – החל מקרם פנים ועד לסבון פנים. כפי שציינו, אפשר להזמין מוצרים חדשים דרך מותגים מובילים כמו למשל ICONIX, ובכך להוביל לשדרוג של שגרת הטיפוח במסגרת של נופש בלתי נשכח. בנוסף, מומלץ לארוז את המוצרים בתיק נפרד, מתוך מטרה לשלוף אותו במהירות וכן לקחת אותו לכל מקום, במסגרת של טיפוח ואסתטיקה.

השארת תגובה