איך לחסוך בעלויות החופשה?

כל אחד מאיתנו חייב חופשה אחת לכמה זמן כדי להירגע, לאגור כוחות חדשים ולתת לנפש הזדמנות לחזור לעצמה. בדיוק בגלל זה רעיון פשוט מעולה לקחת פסק זמן ולצאת לנופש או טיול בארץ  או בעולם, עם בן או בת הזוג ואפילו עם כל המשפחה. עם זאת חייבים לזכור כי חופשה כמובן עולה כסף, ובטח שאנחנו לא רוצים להוציא יותר מדי, ודאי לא יותר ממה שאנחנו מסוגלים על החופשה. למרבה המזל, יש כמה דרכים ממש טובות להפוך את החופשה לחסכונית הרבה יותר מבלי להתפשר יותר מדי על האיכות שלה. איך? מיד ניתן לכם את הטיפים הטובים ביותר לכך, אך לפני חשוב להזכיר כי זה אמנם פשוט, אבל מצריך מעט השקעה וחשיבה מראש מצדכם. יש לכם את הזמן והאנרגיה? מעולה! כך תוכלו להפוך את החופשה הבאה שלכם לחסכונית הרבה יותר!

הזמינו דברים לחופשה מהאינטרנט

לקראת טיול או נופש בארץ ובעולם, ישנן הרבה מאד הוצאות שנראות קטנות כביכול של חפצים ואקססוריז שונים, שמצטברות לכדי סכומים לא מבוטלים בכלל. את כל הדברים הללו, כמו תיקי רחצה, שקי שינה, מזוודות ותיקים ואפילו כובעים או פריטי הלבשה, ניתן להזמין בזול באינטרנט מאתרים שונים ואפילו לא צריך להסתבך עם אתרים באנגלית. באמצעות אמזון בעברית למשל, תוכלו למצוא בקלות פריטים שווים שממילא התכוונתם לרכוש לקראת הטיול במחירים זולים בעשרות אחוזים. לא צריך לצאת מהבית ולחפש, פשוט מזמינים עד אליכם את כל מה שאתם צריכים.

לחסוך - בעלויות חופשה

טסים לחו"ל? לואו קוסט זו לא מילה גסה

כשמדובר בטיול בחו"ל, אחת ההוצאות הכבדות בדרך כלל היא הטיסה. כיום, ניתן לחסוך גם בתחום הזה בקלות עם טיסות הלואו קוסט המשתלמות במיוחד למגוון יעדים בעולם. מה זה אומר מבחינתכם? קודם כל שחשוב לגלות גמישות לגבי הטיסה. לרוב מדובר בטיסות לא הכי נוחות, אבל זה ממש לא משנה מרגע שנחתתם. כמו כן, בשביל ליהנות מהמחירים הכי טובים כדאי לזרום גם עם היעד ולא להתקבע על יעד אחד בלבד. המחירים הטובים והמשתלמים הם לרוב ליעדים משתנים ולאו דווקא ליעד שחלמתם עליו, אם אתם באים בראש פתוח אתם יכולים לגלות מקומות חדשים ונפלאים אליהם יהיה ממש זול להגיע!

לא חייבים לקחת רכב

בעיקר בטיולים וחופשות בארץ, אנשים נוטים להוציא לא מעט כסף על דלק להתניידות למקום החופשה. בחופשות כאלה בהן מבלים בעיקר במלון ובסביבתו הקרובה, מדובר בלא פחות מבזבוז מיותר. אם אתם יודעים שזהו האופי של החופשה הבאה שלכם, מומלץ מאד לשקול אלטרנטיבות להגעה כמו שימוש בתחבורה ציבורית, הצטרפות לאנשים שנוסעים דרך קבוצות טרמפים וכן הלאה. גם אם במהלך החופשה תעזרו פעם או פעמיים במוניות או אוטובוסים, תגלו שחסכתם לא מעט רק מעצם העובדה כי הרכב שלכם נשאר בבית.

השארת תגובה