בודקים את הנהלים: האם נהג חדש יכול לשכור רכב בחו"ל?

מתכננים לטוס לחו"ל בקרוב? ובכן, חלק בלתי נפרד מההכנה לקראת הטיול כוללת בין היתר גם השכרה של רכב אשר נחשבת לדרך המועדפת של ישראלים להתנייד, הן בשל הנוחות והן בשל המחירים הנוחים אשר מאפשרים לנהגים ישראלים לשכור רכב לתקופה קצרה, בעלות נוחה ועם שימת דגש על צי רכבים יוקרתי שיכול להתאים באופן מושלם לחופשה זוגית, משפחתית או אפילו קבוצתית באמצעות השכרה של ואן. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון כי במידה ואתם נהגים חדשים, יש לא מעט נהלים אשר עלולים להקשות עליכם בתהליך. מהם ומה חשוב לדעת אודות השירות בעבור נהגים חדשים? כל הפרטים בכתבה הבאה.

השכרת רכב בחו"ל – כך תוכלו לבצע את ההליך על הצד הטוב ביותר

בתהליך של השכרת רכב צריך ליצור קשר עם סוכנות רכבים מובילה אשר מתמחה בתחום, וזאת מתוך מטרה להבטיח כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה ומקבלים בתמורה רכב יוקרתי אשר מותאם בדיוק לצרכים שלכם. אולם, במידה ורק עכשיו הוצאתם את רישיון הנהיגה שלכם, חלות עליכם הגבלות גם כאן בישראל כפי שניתן לקרוא באתר של אסק רלב"ד אבל גם מעבר לים. חלק מסוכנות הרכב מתנות את תהליך ההשכרה רק בעבור נהגים אשר הם מעל לגיל 21, ואילו אחרות מאפשרות לשכור את הרכב החל מגיל 18.

לצד זה, צריך לקחת בחשבון כי האלמנט של הגיל הוא לא תמיד פרמטר קובע, מאחר ויש גם לא מעט נהגים חדשים אשר מוציאים את הרישיון שלהם בגיל מבוגר. על כן, במערך השיקולים של סוכנות הרכב הבינלאומית נלקח בחשבון גם הוותק בכביש, כאשר קיים הבדל מבחינתם בין נהג מבוגר לבין נהג צעיר מתחת לגיל 21. יחד עם זאת, חלק ניכר מסוכנות הרכבים מאפשרות לנהגים צעירים בגיל 18  לשכור רכב, תחת תנאים מסוימים.

 

 

מהן האפשרויות מבחינת הדגמים?

כאשר בוחרים רכב מסוכנות רכבים, צריך לקחת בחשבון לא מעט אלמנטים כמו למשל היעד עצמו, אטרקציות וכן מספר הנוסעים, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם להשקיע את הכסף בחוכמה. אולם, במידה ואתם נהגים צעירים, צריך לקחת בחשבון כי לא תוכלו לשכור כל רכב שאתם רוצים, בהתאם למדיניות של הסוכנות ממנה אתם מבצעים את ההשכרה. על כן, בשביל לחסוך בעלויות הטיול אבל גם להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם להשקיע את הכסף בחוכמה, רצוי לבצע את תהליך ההשכרה עוד כאן מישראל וכן לבחון את המדיניות המוצגת ב תנאי השימוש והחוזה, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם לשכור רכב לטיול מעבר לים, בעלות כספית אטרקטיבית אך עם שימת דגש על מענה מושלם לצרכים הנדרשים.

ביקוש גבוה לרכבים שכורים

אם אתם מתכננים לשכור רכב לטיול מעבר לים, מומלץ לבצע את ההזמנה עוד כאן מישראל, וזאת בשל ביקוש גבוה לרכבים שכורים אשר הוביל גם למחסור חמור ברכבים, בייחוד על רקע המגמה של חזרה לטיולים אחרי מגפת הקורונה. מאחר וגם תהליך של השכרת רכב דרך סוכנות בעבור נהגים צעירים עשוי להיות מאתגר, מומלץ לבצע את ההליך כבר כאן, ובכך לסגור את הפינה לפני הטיסה.

לסיכום

נהגים חדשים יכולים לשכור רכב דרך סוכנות, תחת תנאים מסוימים אשר כוללים את וותק הנהיגה וכן את הגיל. לכל סוכנות יש את המדיניות שלה גם מבחינת התמחור, ובשל כך רצוי לבצע השוואה ובדיקה, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה אשר יניב לכם את רכב החלומות, רגע לפני טיול מעבר לים.

השארת תגובה