ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות: כל הסיבות שלכם לעבוד בארה"ב

אם אתם רוצים לעבוד בחו"ל וחושבים על ארצות הברית כיעד שלכם, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר למה כדאי לעבוד בארצות הברית ואיך מוציאים ויזה לעבודה.

למה כדאי לעבוד בארצות הברית?

לפני שאנחנו מציינים מה היתרונות בעבודה בארצות הברית, חשוב לנו קודם להבהיר שלא תוכלו לעבוד בה ללא ויזה (אשרת הגעה). תצטרכו לבצע את התהליך טרם הטיסה, אך על זה נדבר כבר בהמשך המאמר.

עבודה מתגמלת

אם אנחנו משווים את רמות השכר בין השוק המקומי שלנו לבין זה של ארצות הברית, אין ספק שאם תבחרו לעבור לעבוד בארצות הברית אתם תרוויחו משכורות טובות יותר. זה יאפשר לכם לחסוך לא מעט כסף תוך זמן קצר, במידה ולא תחיו כמו מלכים כמובן. בארצות הברית תוכלו בהחלט למצוא מקומות שבהם המחייה היא לא יקרה מידי וזה יאפשר לכם להגיע לרווחים יפים מאד.

גם טיול וגם עבודה

אנחנו מניחים שאם אתם עוברים לעבוד בארצות הברית השיקול שלכם הוא לא רק כלכלי ואתם רוצים לחות חוויות חדשות ולהכיר מקומות חדשים (כמו למשל אתרי התיירות הפופולריים). בתוך כך, עבודה בארצות הברית בהחלט תאפשר לכם לשלב בין השניים, גם להרוויח כסף טוב וגם לטייל במקביל. אם תנהלו את ההוצאות שלכם נכון, תוכלו לטייל ובמקביל גם לחסוך כסף לחיים שלכם אחרי שתחזרו לארץ.

צוברים ניסיון חיים

אין ספק שמדובר באתגר לא פשוט עבורכם, אתם עומדים לעבור לארץ זרה ולנסות להשיג שם עבודה טובה, לא קל בכלל. זו בדיוק הסיבה שבגינה אנחנו בטוחים שהמהלך הזה דווקא יהווה עבורכם יתרון ויאפשר לכם לחוות דברים שיעזרו לכם לצבור ניסיון. כשאנחנו אומרים ניסיון אנחנו מתכוונים הן לניסיון תעסוקתי והן לניסיון חיים, שהוא לא פחות חשוב אגב. אחרי שתחזרו מארצות הברית לארץ אתם תרגישו ביטחון עצמי ותדעו שהכל בעצם אפשרי.

ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות: כל הסיבות שלכם לעבוד בארה"ב

בונים את העתיד

לא מעט אנשים שנסעו לעבוד בארצות הברית צברו שם את הביטחון שלהם וחזרו ארצה להקים עסקים עצמאיים משלהם. זה לא היה קורה בהכרח אם הם היו עוברים את המסלול הרגיל של עבודה בארץ אחרי הצבא. המפגש עם המקומיים והאפשרות להכיר אנשים חדשים שגם מפרים אותך מקצועית, בוודאי תורמים גם ליכולות המקצועיות שיבואו לידי ביטוי עם החזרה לארץ. אגב, חלק מהאנשים שחוזרים מארצות הברית ממשיכים לעסוק באותו התחום וגם ממשיכים את הקשר העסקי עם החברים שלהם לעבודה בארצות הברית.

איך מוציאים ויזה לעבודה בארצות הברית?

הוויזה היא למעשה אישור הכניסה שלכם לארצות הברית והיא מונפקת על ידי שגרירות ארצות הברית בישראל. יש שני סוגים של ויזות, ויזה זמנית וויזת הגירה. הוויזה הזמנית היא הוויזה הרלוונטית עבורכם והיא נועדה עבור מי שמבקש לבקר בארצות הברית לצורך תיירות, עבודה או לימודים. על מנת לבקש ויזה תצטרכו לשלם אגרה בסך של 160 דולר ורק לאחר מכן יקבעו לכם ראיון בשגרירות.

המטרה של הריאיון הזה היא להבטיח שאתם לא מתכוונים להוציא ויזה על מנת להגר לארצות הברית ושמדובר בשהייה זמנית שם. לכן, אתם תצטרכו להצהיר מראש על מטר הביקור שלכם בארצות הברית, על הכוונה שלכם לשהות שם לתקופה מוגבלת בלבד ולהעיד על כך שאתם גרים מחוץ לארצות הברית. כאמור, רק לאחר קבלת הוויזה תוכלו לנסוע לארצות הברית, הכניסה אליה היא לא אוטומטית וכמובן שתצטרכו לעבור בדיקה בגבול.

לסיכום, אין ספק שארצות הברית היא ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות ואם אתם רוצים לעבוד בחו"ל, היא יכולה להיות אופציה מעולה עבורכם.

השארת תגובה