הילד חולה בחופשה? אפשר לקבוע תור לרופא ילדים אונליין ובמהירות

אם יש משהו אחד בטוח, זה שתמיד יש הפתעות, ולא בהכרח רצויות. לא פעם קורה שמחליטים לצאת לטיול משפחתי. לעיתים מחפשים סיבה, לעיתים מחפשים פרטנרים ולעיתים מחכים לחג מסוים, אבל בסוף זה קורה והטיול הרצוי יוצא לפועל. יוצא לפועל לאחר שתכננתם, בדקתם, ארזתם והתרגשתם, ואז הילד חולה. מה אם כן עושים אם באמצע הטיול מגלים שהילד מעלה חום? ובכן ברור שקודם כל מוודאים שזכרתם לארוז משכך כאבים, אך מעבר לכך נדרש ייעוץ רפואי, וכן, גם אם הרופא החביב שאליו רגילים לפנות נשאר בכתובת הקבועה, ואילו אתם נמצאים בצד השני של המדינה.

זימון תור פשוט ונוח

טוב לדעת שבעידן שבו אנו חיים המדיה הדיגיטלית מסייעת באינספור סיטואציות, ובין היתר גם בכול הנוגע לזימון תורים. עוד לא יצא לכם להתנסות באתר דוקתורים? הגיע הזמן! זהו אתר שיסייע לכם לעשות את הפעולה מכל מקום ובמהירות ויעילות. כל שנדרש לעשות זה רק להיכנס לאתר ולהתחיל לנתב את כיוון החיפוש הרצוי. בוחרים את סוג ההתמחות (במקרה זה רופא ילדים), את קופת החולים שאליה משתייכים, את שפת השירות הרצויה, את הזמינות הנדרשת (אין טעם לבזבז זמן מול רופא שיכול לקבל רק מחר) ואף זוכים לבחור את סוג התור הרצוי. באמצעות האתר דוקתורים ניתן לבחור בין תור פיזי, תור טלפוני לתור בווידאו – יותר מזה?

לא מוותרים על הבריכה!

אם הילד לא מרגיש טוב או חלילה נפצע בחופשה ואתם רוצים לראות רופא – סה"כ מספר הקלקות שממקדות את הבחירה הרצויה, וזוכים לקבוע תור אידאלי. באופן שכזה גם לא מבזבזים זמן על הקו, גם ניתן להבין מהן סך האפשרויות הרלוונטיות באופן ויזואלי, וגם ניתן לסגור את הפינה באמצעות תור בווידאו בזמן שמקריאים לילד ספר על שפת הבריכה. כמו כן, באמצעות האתר ניתן לקבוע תור גם לרופא הילדים הקבוע, כמובן אם הוא מופיע במאגר ויש תור זמין. אז אולי המחלה של הילד תשפיע מעט על החופשה, אך אם רק תתנהלו נכון, תזכו להמשיך אותה לצד מינימום הפרעות.

הילד חולה בחופשה? אפשר לקבוע תור לרופא ילדים אונליין ובמהירות

כל הסיבות לא לדחות אבחון רפואי

הורים רבים עשויים לתהות האם לא עדיף לחכות לחזור הביתה, ורק אז לגשת לרופא הילדים המוכר, ופה נעצור להסביר מדוע מדובר בטעות. ראשית יש להבין שככול שהילד יטופל יותר מהר, כך הוא יקדים להרגיש יותר טוב (ובין היתר יחזור מהר יותר לגן ואתם לעבודה). נוסף לכך, באופן שכזה לא תהיו טרודים במהלך הטיול בהקשר למצבו של הילד, תוכלו לדעת האם מה שיש לו מדבק ואף תדעו שאתם עושים כל שניתן לטובתו – ללא שיקולי נוחות וניצול זמן.

טיפ לדרך

אומנם האתר מהווה פתרון אידאלי עבור טיול, אך אין להתעלם מהעובדה שמדובר בפתרון אידאלי גם בזמן שגרה. מי מאתנו לא היה רוצה לגלות שיש הרבה יותר תורים פנויים ממה שהמזכירה בקופת החולים מוסרת? כך שזוכים לנהל את היום לפי הלו"ז שנוח לנו, ולא לפי מה שקופת החולים מכתיבה. מכאן ממש כפי שחוזרים מטיול עם שק מלא בחוויות, כך גם פה טוב לחזור מהטיול עם גילוי מסעיר חדש – כיום באמצעות האתר דוקתורים קל מתמיד לזמן את התור הרצוי ביותר. טיפ לדרך? גם אם כולם בריאים (טפו טפו), תמיד חשוב לארוז לילדים תיק תרופות, כי אולי קל לזמן תור טלפוני, אך לא בטוח שיהיה קל באמצע הלילה להתחיל לחפש בית מרקחת פתוח. תארזו טיפות אוזניים, תרופה שמורידה חום, פלסטרים, יוד, מד חום, משחה שמרגיעה מכות, ובאופן כללי את כל התרופות שבהן משתמשים בזמן שגרה.

בברכת טיול מהנה ובריא!

השארת תגובה