איך תגרמו לצימר שלכם להופיע במיקומים הראשונים בגוגל?

קידום האתרים "ריגו"

הגעה למיקומים הראשונים במנוע החיפוש של גוגל מבטיח כי הצימר שלכם יקבל חשיפה, ובהתאם לכך גם עשרות ולעיתים מאות הזמנות בוקינג. כיצד תעשו זאת? להלן הסקירה המלאה.

הגעה לתוצאות הראשונות של גוגל: כך תעשו זאת בצורה נכונה ולאורך זמן

זה לא סוד שמנוע החיפוש גוגל שינה את הדרך בה צרכנים מבצעים רכישות וחיפושים, בעיקר בכל הקשור לתחום התיירות. ענף הצימרים נחשב לאחד הענפים התחרותיים ביותר, וזאת בשל ריבוי מתחרים. בשל כך, לא מעט בעלי צימרים ובוודאי גם אתם תוהים כיצד לקדם את העמוד העסקי, ובהתאם לכך להגיע לתוצאות הראשונות, לצורך הגדלת החשיפה לצימר. ראשית כל, באתר של חברת קידום האתרים "ריגו" יש מאמרים מצוינים אשר באמצעותם תוכלו ללמוד טוב יותר על הנושא של קידום אתרים, כולל החידושים החמים בתחום. באמצעות צוות המומחים ניתן לקבל ידע ששווה לכם לא מעט כסף. נוסף על כך, אלו הפעולות שיגרמו לאתר שלכם להגיע למיקומים הראשונים:

ביצוע אופטימיזציה לאתר

ע"פ מחקר של גוגל, רוב הגולשים מבצעים את החיפוש דרך מכשיר המובייל. לכן, נדרש להתאים את האתר כך שהוא יפתח באופן נוח ונגיש לגולש. גוגל מעדיף לקדם אתרים אשר מותאמים לפתיחה דרך המכשירים הניידים, ועל כן באמצעות הפעולה הזו תוכלו להוביל את האתר למיקומים הראשונים. כמו כן, אופטימיזציה היא נדבך משמעותי בתהליך של קידום אתר, וחשוב לבצע אופטימיזציה הן ברמה הטכנית והן ברמת תוכן.

יצירת שת"פ

שיתופי פעולה עם אתרי חדשות המתמחים בתחום של התיירות מהווים דרך נוספת לקידום. למעשה, דרך יצירת שיתוף פעולה, כמו כתיבת מאמרים לאתרי חדשות (למשל: טיפים לסגירה של חופשה בצימר או המלצות לגבי אתרי תיירות באזור שבו ממוקם הצימר), תוכלו להגדיל את החשיפה, ולמעשה ליצור תנועה אל תוך האתר -כשכמובן כדאי לוודא שהאתר החדשותי יקשר אל האתר שלכם. נוסף לכך, ניתן ליצור שיתופי פעולה עם מובילי דעת קהל דרך הרשתות החברתיות כמו אינסטגרם, כדי להגביר את החשיפה לאתר של הצימר.

תוכן מקורי המבוסס על מילות מחקר

התוכן הוא המלך, גם כאשר מדובר בעולם הצימרים. דרך התוכן של האתר אנו מאפשרים לגוגל לזהות מהו תחום העיסוק, ובהתאם לכך לקדם אותו באמצעות אלגוריתם ייחודי. בשל כך, נדרש להעלות תוכן איכותי וממוקד המבוסס על מילות מחקר שבהן משתמשים הגולשים, כך שבעת הקלדה בשורת החיפוש הם יגיעו ישירות לאתר שלכם.

 

יש מספר פעולות שיסייעו לכם להוביל את האתר שלכם למיקומים הראשונים במנוע החיפוש. עם זאת, כדאי להתייעץ עם מקדם אתרים מקצועי, ולו כדי שיוכל לסייע לכם לעשות זאת באופן מושכל.

השארת תגובה