איך טורקיה הפכה ליעד פופולארי לטיפולי השתלת שיער?

אומרים שכשאנחנו יוצאים לחופשה אנחנו נראים במיטבנו. ואיך לא? חוסר המחויבות, הרוגע, פינוק של בית המלון, הליכה בין אתרים ונופים – כולם יוצרים הבעת רוגע ונועם. שילוב בין חופשה בטורקיה והשתלת שיער יהפוך אתכם לנאים יותר משום שמדובר במדינה מתקדמת בתחום ההשתלות שהפכה יעד נחשק עבור גברים הרוצים לנפוש, אבל בעיקר למלא את שיערם.

השתלת שיער – למה דווקא בטורקיה?

טורקיה הייתה מאז ומעולם יעד נחשק עבור ישראלים שרצו להגיע בטיסה קצרה אל ארץ המסיבות והמועדונים, הטיולים והנופים, השווקים הזולים וחוויות קולינאריות טובות. כעת הפך היעד מבוקש עבור טיפול השתלות שיער, וגברים רבים טסים אליו בשביל טיפול שיחזיר את הגלגל אחורה ויספק מראה שיער צפוף יותר. כך נוצר טרנד של חופשה + השתלת שיער ושדרוג המראה החיצוני. באתר balding תמצאו מידע מקיף על השתלת שיער בטורקיה.

הפופולאריות של טורקיה בתחום השתלות השיער נפוצה בעיקר בשל תחומי רפואה מתקדמים שמציעים רופאים במקום, כאשר תורכיה נחשבת מתקדמת בנוגע לרפואת עיניים וכן גם השתלת שיער. תהליך זה מתרחש באמצעות לקיחת דגימה של זקיקי שיער מחלקים שונים בגוף המטופל (בדרך כלל מהחלק האחורי של הראש) ולאחר מכן השתלת הזקיקים במקומות דלילים או מקריחים. ישראלים רבים מעידים כי מדובר בתהליך פשוט, שמחלימים ממנו מהר עם תוצאות טובות, כאשר שילוב של חופשה עם השתלת שיער מספק זמן להחלמה מעבר לים במקום שונה ומרגיע יותר.

מלבד ישראלים יש לא מעט סלבס בכול רחבי העולם שביצעו הליך השתלת שיער ומספרים כי התהליך אפקטיבי – מה שהופך השתלת שיער לנפוצה יותר בקרב ישראלים ובקרב אנשים בכול העולם, בעיקר מאירופה. מלבד השתלת השיער – שהיא עיקר הנסיעה לטורקיה – תוכלו לשלב בנסיעה חופשה מהממת עם טיול באיסטנבול בירתה של טורקיה, הליכה בנופים המדהימים של קפדוקיה, יציאה לטראקים בהרים של האזור, שייט בים וכולי.

איך טורקיה הפכה - ליעד פופולארי לטיפולי השתלות שיער

אם יש לך שיער דליל וקרחות חשוב שתדע איך מתבצעת השתלת שיער

בכול הנוגע לחלק הטכני, השיטה המתקדמת ביותר להשתלת שיער כיום היא שיטת FUE (Follicular Unit Extraction) המאפשרת ביצוע השתלה באמצעות מחט ובאופן ישיר שפותח את ערוצי הקרקפת ומאפשר השתלה ישירה עם עט מיוחד שמחדיר את זקיקי השיערה שנלקחו מהחלק האחורי של הראש, אל השטחים הרצויים. השיטה מספקת מילוי חלקים מקרחים ודלילים בקרקפת ללא צלקות וללא כאב או תפרים. כך אפשר להחלים  בצורה מהירה ואף לשלב את ההשתלה עם טיול ובילויים.

כמה זה עולה לנו?

כיום מבוצעות יותר ממאה אלף השתלות שיעור בטורקיה כשהמחיר הממוצע לתהליך כזה הינו 3,000 דולר לטיפול – מה שמוזיל משמעותית את המחירים מכאלה הדרושים במדינות אחרות כמו 15 אלף דולר בארה"ב או 12 אלף דולר באנגליה. בשל כך גברים מכול העולם בוחרים דווקא בטורקיה לביצוע השתלת שיער.

השארת תגובה