פודקאסטים מומלצים להאזנה בנסיעות ארוכות

פודקאסטים בימינו הם הרדיו החדש, שאנשים מאזינים לו אונליין. אם אתם מחפשים אחר פודקאסטים מומלצים לנסיעות ארוכות, הרשנו לעצמנו לרכז עבורכם מספר פודקאסטים מוצלחים. חלקם אפילו מרתקים עד כדי כך שלא תרצו שהנסיעה תיגמר.

אם בעבר היינו נוהגים לרדיו או למוסיקה בנסיעות ארוכות, בשנים האחרונות נכנסו לחיינו הפודקאסטים. בסופו של דבר, פודקאסטים הם תוכניות רדיו המופצות בחינם או בתשלום ברשת. באנגלית, פודקאסט נקרא גם RADIO ON DEMAND והוא זמין להאזנה בכל עת אונליין. לאחר שסקרנו את הרשת מ-א' ועד ת', הצלחנו לרכז את מיטב הפודקאסטים שמתאימים לנסיעות ארוכות. אם תרצו לבדוק פודקאסטים נוספים, היכנסו למרכז הפודקאסטים וקבלו אופציות נוספות להאזנה. בינתיים, הנה מה שאנחנו ממליצים:

"המעבדה" – פודקאסט מרתק לנסיעה ארוכה

אם אתם מחפשים אחר פודקאסט מרתק לנסיעות ארוכות, זה אחד הפודקאסטים שאנחנו יותר ממליצים עליו. פודקאסט המעבדה כולל כ-551 פרקים עד כה, והוא אחד הפודקאסטים שירתקו אתכם באמת. הפודקאסט צולל אל תוך מגוון תהליכים מורכבים שמשפיעים יל חיי כולנו. במהלך הפודקאסט, חוקרים וחוקרים שואלים שאלות שונות, חוקרים נושאים מרכזיים בחיינו, ולפעמים אפילו מספקים כמה תשובות מעניינות. אחלה פודקאסט לנסיעה ארוכה, בהחלט מומלץ.

"מה שכרוך"

"מה שכרוך" הוא פודקאסט עם יותר מ-800 פרקים, רובם מוקלטים עם מיה סלע ויובל אביבי, שבגדול, לא מסכימים כמעט על שום דבר ביניהם בעולם הספרות הישראלית. זהו בעצם מגזין ספרות ישראלי, שמאופיין ב- VIBE די עצבני, מלוכלך ואפילו עם מילים גסות. זהו אחד הפודקאסטים המעניינים עבור מי שמספיק פתוח בראשו להקשיב לו. בימי חמישי, שירי לב ארי וענת שרון בלייס מנחות את הפודקאסט.

"הפודיום" – יותר מ-800 פרקים של ספורט ועוד

הפודיום הוא פודקאסט בהנחייתו של אורן יוסיפוביץ, שמדבר על ספורט ועל עוד כמה נושאים שמתקשרים באופן ישיר או עקיף לתחומי הספורט השונים. הפודקאסט הזה מתאים בעיקר עבור מי שחי ונושם ספורט. בין אם אתם אוהדים של מכבי, הפועל או כל קבוצה אחרת, הפודקאסט הזה ממתין לכם.

פודקאסטים מומלצים להאזנה בנסיעות ארוכות

"שלושה שיודעים"

אחד הפודקאסטים המעניינים יותר הוא הפודקאסט שנקרא "שלושה שיודעים". הפודקאסט הזה, בהנחיית דודו ארז, מדבר על נושאים שנוגעים לחיי כולנו. עם יותר מ-850 פרקים, בפודקאסט תמצאו למשל נושאים הקשורים למחלת הקורונה, למחלת הסרטן, נושאים הקשורים לחיסונים שונים ועוד.

פודקאסט "קטעים" – לשעבר "קטעים בהיסטוריה"

פודקאסט קטעים נקרא בעבר קטעים בהיסטוריה. כמו שאנחנו מבינים מהשם שלו הוא עוסק בנושאי היסטוריה. הפודקאסט הזה מושלם עבור נסיעות משפחתיות ארוכות. הוא מותאם לכל המשפחה ומדבר על נושאים כלליים בהיסטוריה, מסביר על דמויות בהיסטוריה ועוד. בין היתר, תוכלו לשמוע על אירועים משמעותיים שקרו במהלך ההיסטוריה, כאשר לפודקאסט מתלווה מוסיקה יפהפייה.

"גיקונומי" – פודקאסט בתחילת דרכו (יחסית)

גיקונומי הוא פודקאסט שמתאים לנסיעות ארוכות, אך יש צורך לבחור בפרק הנכון. עד כה הפודקאסט הקליט כ-250 פרקים, שרובם מתרכזים בשלל נושאים כלליים. במהלך הפודקאסטים המנחים מראיינים מומחים בתחומים שונים, שמנסים לספק הסברים על שלל אירועים שמוכרים לכולנו, על אירועי היסטוריה ועוד.

"ציון 3"-  פודקאסט כדורגל

בהנחיית יונתן נמרודי וראם שרמן, יש את הפודקאסט שמתרכז בנושאי כדורגל בארץ, והמון כדורגל. הפודקאסט הזה כולל יותר מ-300 פרקים שמדברים על ענף הספורט הכי אהוב ופופולארי בארץ. אם אתם צריכים להעביר נסיעה ארוכה, יש פה לא מעט פרקים שיסייעו לכם בכך.

השארת תגובה