כשהנופש הופך למקצוע: הכול על לימודי מלונאות

עולם המלונאות קורץ לכם? מרגישים כי מדובר בתחום המגלם את התשוקה שלכם לצד יכולת לבסס קריירה מצליחה? ובכן, זה הזמן להירשם ללימודי מלונאות. מדובר בלימודים מקצועיים שמטרתם היא להכשיר את הדור הבא של הסגל הבכיר בענף התיירות. מכללת רימונים היא מכללה מוערכת בתחומה שמצליחה לבסס את מעמדה כאחד ממוסדות הלימוד היוקרתיים ביותר למסלול זה, ולא בכדי. מה לומדים ומהן אפשרויות התעסוקה? להלן הפרטים.

למה כדאי להירשם למסלול לימודי מלונאות ומה לומדים?

הרשמה ללימודי מלונאות יכולה לספק שפע של יתרונות לאנשים המעוניינים לבנות קריירה בתעשייה משגשגת כמו תעשיית המלונאות. למעשה, תוכניות לימודי מלונאות במכללת רימונים מאפשרת לבוגרי הלימודים להשתלב בתפקידי ניהול בענף זה, כמו גם מקנה ידע רב תחומי משמעותי. האפשרות להתמקצע בתחום מהווה דרך שדרכה ניתן יהיה למלא תפקידים ניהוליים במלונות וכן בענף התיירות. במסגרת הלימודים תלמדו את כל אבני היסוד, כאשר בין הנושאים הבולטים ניתן למנות בין היתר את: אומנות הבישול, תורת חומרים, בנייה של תפריט, מושגי יסוד בעולם הכשרות לצד לימודים כללים כמו למשל מבוא למלונאות, אנגלית מקצועית, יישומי המחשב, יזמות עסקית ועוד. היתרון של המסלול הזה נובע הן בשל ההכשרה המעשית וכן התיאורטית המתבצעת בכיתות הלימוד, לצד השתתפות פעילה במסגרת של סיורים מקצועיים, הצגת פרויקט גמר וכן שיתופי פעולה עם גורמים בכירים בעולם התיירות.

תנאי הקבלה כוללים מועמדים מעל גיל 20 ובעלי השכרה של 12 שנות לימוד. שימו לב כי בשביל להתקבל אתם נדרשים לעבור מבחן באנגלית וכן מבחן קבלה, כאשר במסגרת הזו תידרשו גם לעבור את ועדת הקבלה. באתר הרשמי של מכללת רימונים ניתן לקבל את כל הפרטים החשובים בנוגע למסלול הלימודים הזה, ובהתאם לכך לקדם קריירה עתידית בענף משגשג ומרתק כמו ענף התיירות והמלונאות.

מעטפת מקצועית נרחבת

היתרון של לימודי מלונאות במכללת רימונים נובע בין היתר בשל מעטפת מקצועית נרחבת. את הלימודים מעבירים מרצים בעלי שם, לצד התמקדות בנושאי ליבה הקשורים בתחום המלונאות – ניהול משק, ביטחון ובטיחות, פקידות קבלה, שיווק מלונאי ועוד. כשלוקחים בחשבון כי הלימודים משלבים בין ידע תיאורטי נרחב לבין התנסות מעשית במלונאות, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה לו אתם זקוקים לטובת קבלת הכשרה מקצועית המתבצעת ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר, כפי שניתן להתרשם מהתגובות האוהדות של בוגרים שסיימו את הלימודים והשתלבו בתחום.

 

 

אפשרויות קריירה נרחבות

עולם התיירות והמלונאות חווה בשנים האחרונות פריחה מחודשת, וזאת לאחר שנתיים קשות מאוד בחסות הקורונה. הביקוש לעובדים הוא גבוה גם כאן בישראל וגם בעולם. לבוגרי תוכניות לימודי מלונאות במכללת רימונים יש מגוון רחב של אפשרויות קריירה לבחירה בתעשייה, הן בעקבות ההכשרה המקצועית והן בשל קבלת תעודה מקצועית מטעם משרד העבודה. בין התפקידים הבולטים מבחינת הקריירה ניתן למנות בין היתר ניהול מלונות ואתרי נופש, ניהול מזון ומשקאות, תכנון אירועים וכן איוש של תפקידים בכירים בהנהלה. תפקיד ניהול בתי מלון כולל מגוון רחב של נושאים, החל מפיקוח על התפעול השוטף של בתי מלון ועד לניהול מערכות לוגיסטיקה ואחזקה, ועל כן במסגרת ההכשרה תקבלו את הכלים שיעניקו לכם את היכולת לאייש שורה של תפקידים, גם כאן בישראל וגם בעולם.

לסיכום

לימודי מלונאות במכללת רימונים מהווה הזדמנות לקבל מקפצה לקריירה מצליחה בתחום. אם התשוקה לעולם התיירות והמלונאות נוכחת אצלכם, זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי, לטובת הרשמה ללימודים מרתקים ובעלי פוטנציאל אדיר לקריירה.

השארת תגובה