לטיול יצאנו: מה אורזים לקמפינג בטבע?

טיולים בטבע הם דרך נהדרת להתאמן קצת, ליהנות בחיק הטבע ולהתחבר לעצמכם. בין אם אתם יוצאים לטיול קצר או לטיול ארוך יותר, חשוב להיות מוכנים ולארוז את הציוד באופן יעיל ומסודר. מה כדאי לארוז? כל הפרטים בסקירה הבאה.

כיסוי עיניים

כיסוי עיניים יכול לעזור לחסום את האור, וליצור סביבת שינה חשוכה בעת שהייה בטבע. פריט זה יכול לשפר את איכות השינה שלכם, ולאפשר לכם להתעורר רעננים ומוכנים. עיניים יכול להיות שימושי לשליטה בכמות האור שנכנסת לאוהל שלכם, במיוחד אם אתם מחנים באזור עם זריחה או שקיעה. כיסוי עיניים הוא פריט חובה שאותו רצוי להביא בזמן קמפינג בטבע, מאחר ומדובר בפריט שיכול לסייע לטובת שיפור איכות השינה, שליטה באור ואפילו לסייע בהרפיה. אם אתם מחפשים רמה נוספת של נוחות, כיסוי עיניים הוא תוספת קלה ופרקטית לציוד שאותו כדאי לארוז.

תרמיל גב

תרמיל גב הוא חיוני לנשיאת כל הציוד שלכם. בחרו בתיק גב אורטופדי המעניק לכם תמיכה לגב כמו קל לנשיאה, כאשר בדקו מראש כי יש לו מספר תאים שיכולים לשמש לטובת אחסון של בגדים, מצלמת גו פרו, נעליים להחלפה, ערכת עזרה ראשונה וכמובן חטיפים ואוכל. נוסף לכך, הכניסו לתוך התיק גם שקיות זבל בשביל לשמור על סביבה נקייה, ובכך להגיע לחיק הטבע מוכנים וערוכים.

אוהל ומזרן מתנפח

בחירת האוהל הנכון לקמפינג בטבע היא חיונית לטיול נוח ומוצלח. בתהליך הבחירה צריך לקחת בחשבון  גורמים כגון גודל, קיבולת, עונתיות, חומר גלם ממנו עשוי האוהל, התאמה למספר המשתתפים ומחיר, לטובת השקעה נכונה שיכולה לשרת אתכם לא רק באופן נקודתי, אלא כחלק מהבנה כי אוהל הוא פריט שיכול לשמש למשך שנים רבות בעת החלטה לגבי יציאה לטבע. על ידי הקדשת הזמן לבחירת האוהל עוד טרם הנסיעה, תוכלו להבטיח שתהיה לכם חווית קמפינג נוחה ובלתי נשכחת. בנוסף לאוהל, רצוי לקחת איתכם גם מזרן מתנפח אותו אפשר להזמין באינטרנט או לבקש מחברים או בני משפחה, לטובת שינה עמוקה.

 

 

אוכל וחטיפים

ארזו ארוחה קלה ומזינה וחטיפים לאנרגיה במהלך הטיול. בחרו פריטים קלים לנשיאה, כגון פירות, חטיפי אנרגיה או אוכל מוכן שאותו אפשר לקחת איתכם, ולהכניס לתוך התיק. אם אתם מתלבטים מה להביא איתכם, אפשר להצטרף לקבוצות ברשתות החברתיות של חובבי טבע וקמפינג שיכולים לסייע לכם לקבל השראה לאוכל וכן חטיפים שיכולים להתאים לשהייה בחיק הטבע, אבל גם לגרום לשובע.

ביגוד מתאים

עוד לפני היציאה לטיול, הקפידו להצטייד בביגוד שמתאים לתנאי מזג האוויר ולסוג הפעילות שתעשו. מומלץ לארוז מספר סטים של בגדים, החל מבגדי ספורט ועד לציוד נוסף כמו למשל מעיל עשוי פלסטיק שיכול להגן עליכם מפני הגשם. נוסף לכך, הביאו עוד סט של נעליים להחלפה, גרביים וכן הלבשה תחתונה, בייחוד אם אתם מתכננים להישאר בשטח לכמה ימים. בשביל שהבגדים יהיו מסודרים ונוחים לשליפה, רצוי לקחת איתכם גם תיקי בד קטנים ולהכניס לתוכם את הבגדים והנעליים, ובכך לשמור על סדר וארגון.

לסיכום

הצ'ק ליסט אותו הצגנו לכם כאן יכול לסייע לכם להתכונן לטיול בחיק הטבע, ברמה הגבוהה ביותר ועם שימת דגש על נוחות. לפני שאתם יוצאים לדרך, הקימו לעצמכם במכשיר הנייד רשימה עם כל הציוד הנדרש, ורק לאחר שסימנתם וי, תוכלו לצאת לדרך ולנצל את הזמן הזה לטובת פעילות ספורטיבית, פעילות גיבוש או פשוט הירגעות בטבע, ביחד עם חברים, בני הזוג או אפילו לבד.

השארת תגובה